Skontaktuj się z nami!

Powiedz czego potrzebujesz, a my doradzimy idealny futon!

TELEFON

+48 503 477 111

FIRMA

Zielińskiego 39,
53-533 Wrocław

Formularz kontaktowy

Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

  Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną


  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

  1. Administratorem danych osobowych jest  Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kappa Sławomir Sobolak z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Zielińskiego 39/21.
  2. Celem zbierania danych jest wyłącznie kompleksowa i prawidłowa realizacja usług i/lub umowy sprzedaży oferowanej przez  PHU Kappa.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kappa Sławomir Sobolak do realizacji umowy. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe pełna realizacja usługi (np. przedstawienie oferty, realizacja zamówienia, wysyłka towaru, wystawienie faktury sprzedaży).
  5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  >>> Polityka prywatności <<<