Skontaktuj się z nami!

Powiedz czego potrzebujesz, a my doradzimy idealny futon!

TELEFON

+48 501 518 263

FIRMA

Odrzańska 11,
55-003 Czernica k. Wrocławia

Formularz kontaktowy

Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

1. Administratorem danych osobowych jest  Arkus Broker & Management z siedzibą w Czernicy przy ul. Odrzańskiej 11.
2. Celem zbierania danych jest wyłącznie kompleksowa i prawidłowa realizacja usług i/lub umowy sprzedaży oferowanej przez  Arkus Broker & Management.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne firmie  Arkus Broker & Management do realizacji umowy. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe pełna realizacja usługi (np. przedstawienie oferty, realizacja zamówienia, wysyłka towaru, wystawienie faktury sprzedaży).
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
>>> Polityka prywatności <<<