futony sklep

Zastanawiasz się nad zmianą materaca? Wahasz się, co wybrać? Podpowiadamy dlaczego warto wybrać #futon zamiast syntetycznego materaca! Pięć powodów, dla których warto wybrać FUTON:

  1. Futon gwarantuje komfortowy, zdrowy sen. Dopasowuje się do kształtu ciała, nie sprężynuje, co gwarantuje najlepsze podparcie kręgosłupa i pleców. Sen jest w 100% relaksujący i zdrowy. Futony zalecane osobom z wadami kręgosłupa lub nadwagą oraz dzieciom. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów futon oddycha. Powietrze cyrkuluje, a nasze ciało utrzymuje równomierną temperaturę w czasie snu.  
  2. Futon jest ekologiczny. Wykonany został z naturalnych, ekologicznych komponentów. Jeśli dbasz o środowisko i własne zdrowie – futon jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.  
  3. Wysoka jakość w dobrej cenie Uważamy, że pieniądze należy wydawać rozsądnie. Dlatego zamiast drogich, nieekologicznych „materacy inteligentnych” polecamy futony. Futon to wysoka jakość w dobrej cenie!  
  4. U nas możecie zamówić materac na wymiar. Nasza oferta jest elastyczna. Poza standardową ofertą futonów dostępnych w sklepie, wykonujemy futony na wymiar.
  5. Doskonałe rozwiązanie #floorbed. Floor bed to spanie na podłodze. Futon umieszczony na podłodze wspiera samodzielność i niezależność dzieci, jednocześnie zapewniając im bezpieczeństwo. Dla dorosłych wstawanie z futonu jest dobrą formą porannej gimnastyki.


Related Posts

Zostaw komentarz