sklep z futonami

Zastanawiacie się jaki futon wybrać dla niemowlęcia? To pytanie pojawia się dość często, dlatego postanowiliśmy na nie odpowiedzieć.

Założenia dla idealnego materaca:
– każda mama, która w dodatku karmi swoją pociechę piersią chciałaby móc położyć się z bobasem na materacu
– będzie materacem dziecka (a do łóżeczka ciężko wejść matce)
– będzie odpowiedni dla prawidłowego rozwoju dziecka
– będzie też odpowiedni dla matki (na tyle by poleżakować z dzieckiem i na tyle by go nie zniszczyć większym ciężarem ciała niż ciężar dziecka)
– będzie bezpieczny. Ponieważ dzieci rosną szybko, zaczynają się przemieszczać, eksplorować – dziecko nie może być narażone na upadek z wysokiego łóżka jakim niewątpliwie jest łóżko rodziców.

Polecamy Wam, drodzy rodzice,  futony zima-lato montessori, które spełniają wszystkie cele postawione powyżej. Średnio twardy materac jest najlepszy dla prawidłowego rozwoju kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu wielu warstw materiału i pikowania, nie będzie narażony na ugniatanie przez ciało rodzica. Futon zima-lato odwraca się ze względu na porę roku, nie wymaga rolowania ani częstych zmian stron co kilka tygodni.

Ekologiczne i naturalne komponenty , z których wykonany jest futon  nie będą uczulać i zapewnią maksymalny komfort termiczny maluchowi.


Related Posts

Zostaw komentarz